Aktualności
na-bieszczadzkim-szlaku
Pierwszy w tym roku AQHA Trail Ride już za nami. Na rajdowy szlak uczestnicy wyruszyli 15 maja z Ośrodka Konnej Turystyki Górskiej "U Prezesa" w miejscowości Chmiel koło Lutowisk w Bieszczadach. Przejażdżka trwała od godz. 10 do 17 z krótkim popołudniowym popasem. W trakcie wyprawy prowadzonej przez trail bossa, Ryszarda Krzeszewskiego, podziwiano przepiękne bieszczadzkie krajobrazy. Dwukrotnie przeprawiano się przez rzekę San. Grupa rajdowiczów tym razem liczyła 9 osób. W stawce koni dwa były rasy AQH. Drugiego dnia z powodu obfitych opadów deszczu i kontuzji jednego z koni nie wyjechano już na szlak.
AQHA Spring Trail Ride był bardzo udaną imprezą. Głównie przyczyniło się do tego bardzo gościnne przyjęcie ze strony właściciela ośrodka - Pana Ryszarda Krzeszewskiego i jego rodziny. Oddał on do dyspozycji części uczestników konie znakomicie przygotowane do pokonywania trudnych, górskich szlaków. Był także znakomitym przewodnikiem całego rajdu. Dziękujemy!
W rajdzie uczestniczyli: Julia Witczuk, Ryszard Krzeszewski, Wojciech Adamczyk, Stanisław Fedko, Mariusz Malinowski, Jan Molenda, Tomasz Krupa, Janusz Micał oraz Piotr M. Rudnicki. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne, rajdowe imprezy.
Fotogaleria z bieszczadzkiego AQHA Trail Ride Spring 2010
 


© PLQHA 2005 wszelkie prawa zastrzezone 2005-2009 | design & cms: www.webwork.pl